2e8b15e6c69b93a9c1cad1c51bf4ee23,112,30

Jak wysłać paczkę? Wbrew pozorom sposobów na wysłanie paczki jest wiele. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się oferta Poczty Polskiej. Za jej pomocą przesyłki możemy nadać na dwa sposoby: jako paczkę ekonomiczną lub paczkę priorytetową. Konkurencją dla Poczty Polskiej jest firma InPost. Aczkolwiek gdy użytkownikowi proponuje się sposoby wysyłania paczek, na przykład przez sklepy internetowe czy serwisy aukcyjne, to ciągle górą jest oferta Poczty Polskiej.

Firma InPost oferuje swoim klientom ciekawe rozwiązania jakimi są system śledzenia przesyłek oraz system m-InPost, który pozwala na uzyskanie informacji na temat przesyłki przez telefon komórkowy. Oryginalnym pomysłem jest również stworzenie sieci tak zwanych paczkomatów działających 24 godziny na dobę.

Paczkomat to maszyna, z której można odebrać swoją przesyłkę. Furorę robią natomiast firmy kurierskie. Wysyłanie paczek drogą kurierską jest bardziej kosztowne, niż drogą pocztową, ale jakość usługi jest tym samym lepsza.

Firmy kurierskie oferują wiele opcji, które są wygodnym rozwiązaniem dla klineta. Na przykład przesyłki mogą być dostarczone do odbiorcy już w dniu ich wysłania, termin i miejsce odbioru przesyłki mogą być wybrane i ustalone przez klienta.

www.workuta.pl

Leave a Reply