Archive for the ‘transport kolejowy’ Category

2e8b15e6c69b93a9c1cad1c51bf4ee23,112,30

Jak wysłać paczkę? Wbrew pozorom sposobów na wysłanie paczki jest wiele. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się oferta Poczty Polskiej. Za jej pomocą przesyłki możemy nadać na dwa sposoby: jako paczkę ekonomiczną lub paczkę priorytetową. Konkurencją dla Poczty Polskiej jest firma InPost. Aczkolwiek gdy użytkownikowi proponuje się sposoby wysyłania paczek, na przykład przez sklepy internetowe czy serwisy aukcyjne, to ciągle górą jest oferta Poczty Polskiej. Read the rest of this entry »

firmy_kurierskie_1-600x385

Wielu ludzi na świecie, szczególnie w pewnych okresach na przykład świątecznych czeka na przesyłki od najbliższych, czasem nie zdając sobie nawet sprawy i nie zaprzątając myśli tym, jak dużą prace w zakresie logistyki należy wykonać by wysłane przesyłki wysłane z jednego krańca kraju czy nawet świata trafił w odpowiednim terminie pod dobry adres. Read the rest of this entry »

paczki1

Transport jest niezwykle ważną dziedziną w gospodarce, ponieważ rozwój transportu wpływa na rozwój wielu innych gałęzi gospodarki. Istnieje wiele rodzajów transportu, a każdy z nich obsługuje inne przesyłki. Po pierwsze możemy mówić o transporcie bliskim oraz dalekim. Read the rest of this entry »